Pratik Saçak

Albayrak Yapı tarafından 9 yılı aşkın süredir yerinde imal edilen pratik saçak sistemlerimiz, taklıdığı alanı kötü hava şartlarına ve dış kimyasal etkenlere karşın koruma ihtiyacından doğmuştur. Sistem standart olarak iki taşıyıcıdan (ayakdan) oluşmaktadır. Bu taşıyıcılar, ihtiyaç dahilinde geniş alanlarda yan yana ilave edilebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Taşıyıcılar ferforje çelik ve paslanmazdan cnc kesim yapılarak üretilmiştir. Şiddetli rüzgâr ve kar yüküne karşın oldukça mukavim ürünlerdir.

Bina ve apartman giriş kapınıza, balkonlarınızın üstüne, terasınıza, otopark kapılarınızın üstüne veya firma giriş çıkışlarınıza, mal kabul-mal teslim alanlarınızın üzerine vb. bir çok yere uygulanabilmektedir. İstediğiniz modelde proje çalışmalarımız mevcuttur.
Pratik saçak sistemlerimizde değişik model ve dilediğiniz renk seçeneği mevcuttur. Yapmanız gerek tek şey bizi arayıp siperiş vermek.
Pratik saçak sistemlerimizin en önemli özelliklerinden birisi de kolay montaj özelliği olmasıdır. Bu sayede çevreye verilen rahatsızlık da en aza indirilmiş olunur.
Sağlıklı ambalajı ile anlaşmalı kargo firmalarımızca tarafınıza iletilir.
Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için bizi arayınız. 0216 487 00 61

Pratik Saçak Görselleri:

Not: Ürünlerimiz sipariş üzerine imal edilmektedir. Tahmini kargoya teslim süresi 3-5 iş günü arasındadır.